Kontakt

Aktivity Hermeswww.aktivityhermes.cz
tel.: 732 516 124
Kontaktní osoba: Alena Pátková, a.patkova@post.cz

číslo účtu pro platby: 154209923/0300

Pro všechny zálohy a platby používejte prosím tento účet.
Připište vždy jméno a akci, případně počet osob, za které platíte. děkuji.

...........................................................................................................

HERMES

Co je za tím...

Aktivity Hermes nabízí společné trávení času při různých akcích, ke kterým máme blízko. Nejvíce se zaměřují na cestování, turistiku na kolech, ale i pěšky. Setkáte se i s nabídkou kultury, zvláště divadelních představení. Je jasné, že podobné nabídky si člověk najde v cestovních kancelářích a za kulturou může téměř kamkoliv. Důležité nám připadá, že se na akci může člověk vydat i sám, aniž by byl s někým domluvený a většinou zde najde někoho známého. Také je dobré, že se nejčastěji odjíždí z našeho bydliště a nemusíme cestovat do větších měst.

V neposlední řadě se budeme snažit konkurovat cenou, neboť naším cílem není zisk, ale spíš teď tak často citovaný "vyrovnaný rozpočet". Při spolupráci s cestovními kancelářemi se při větším počtu účastníků dají domluvit slevy a třeba různé služby navíc.

Velmi přivítáme vaše další nápady a návrhy. 

A proč Hermes? 

V řecké mytologii je ochráncem cest a poutníků. Nikdo jej nemůže předčit v chytrosti, bystrosti. Shodou okolností máme doma bystu Hermese pro výcvik výtvarníků, tak jsme to brali jako pokyn osudu.

 

.........................................................................................................

Historie zájezdů:

Společně jsme už navštívili jižní Francii, Holandsko, Korutany v Rakousku, Dolomity, Ukrajinu, Slovinsko, Toskánsko, Balt, ...

Kratší akce byly na Slovensku, na jižní Moravě, ve východních Čechách a v našem kraji. 

Zajíždíme pravidelně na to nejlepší z repertoáru Slováckého a Zlínského divadla, někdy se podíváme i na Shakespearovy slavnosti.

Na Silvestra pořádáme už pravidelně turistický výšlap na nějakou horu či vrchol.